EN
PL
 
Wszelkie uwagi na temat funkcjonalności jak również treści merytorycznych naszego serwisu prosimy zgłaszać telefonicznie lub za pomocą poniższego e-mail'a.


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
Jesteś tutaj:
O firmie

O firmie

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Serdecznie witamy na stronach firmy MAXBAT.

    Początki naszej działalności sięgają roku 2005, kiedy to mając za sobą wieloletnie doświadczenie handlowe zaczęliśmy importować specjalistyczne akumulatory do zasilania awaryjnego. W kolejnym roku ofertę poszerzyliśmy  o akumulatory rozruchowe do motocykli.
Dzisiaj jesteśmy jednym z większych dystrybutorów akumulatorów wykonanych w technologii AGM i żelowej w Polsce. Współpracując jedynie ze sprawdzonymi producentami, wypracowaliśmy sobie opinię dostawcy niezawodnych oraz korzystnych cenowo produktów. Na rynku akumulatorów specjalistycznych naszymi partnerami są największe firmy z tej branży w Polsce.

W międzyczasie wzbogaciliśmy ofertę o elementy wykonawcze kontroli dostępu: elektrozaczepy, zwory elektromagnetyczne itp. Naszym udziałem było wprowadzenie oraz rozpowszechnienie elektronicznych zamków szafkowych do obiektów basenowych. Dzisiaj duża część aquaparków istniejących w naszym kraju korzysta z tych rozwiązań.

Posiadając już doświadczenie w branży systemów kontroli dostępu w roku 2009 wprowadziliśmy do oferty zamki hotelowe działające w oparciu o technologię zbliżeniową RFID. Na tą chwilę możemy się już pochwalić sporą bazą obiektów hotelowych działających pod kontrolą oferowanych przez nas produktów.

Szanowny Kliencie, jeżeli znajdziesz w tym serwisie produkty spełniające Twoje wymagania, serdecznie zapraszamy do grona naszych partnerów handlowych. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby słowo MAXBAT kojarzyło Ci się z opłacalnością, solidnością i profesjonalizmem.
 

Maxbat.