EN
PL
 
Wszelkie uwagi na temat funkcjonalności jak również treści merytorycznych naszego serwisu prosimy zgłaszać telefonicznie lub za pomocą poniższego e-mail'a.


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
Jesteś tutaj:
Produkty > Zamki hotelowe RFID

Zamki hotelowe

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa, czynniki ekonomiczne oraz dążenie do uproszczeń i wygody wymusza ciągłe zmiany w otaczającej nas rzeczywistości. Bezsprzecznie dotyczy to także branży hotelarskiej przeżywającej obecnie swoją drugą młodość.

Szeroko rozumiana automatyczna identyfikacja poszczególnych elementów systemu wymiany informacji w hotelu powoduje, że w miejsce tradycyjnych zamków mechanicznych wchodzą systemy hotelowe oparte na zamkach elektronicznych, sterowanych przy pomocy kart zbliżeniowych. Konstrukcja ta powstała dzięki połączeniu najnowszych technologii zamków hotelowych z technologią cyfrową. Nie są to już tylko urządzenia służące do zamykania i otwierania, ale w pełni programowalne i zapamiętujące składniki systemu hotelowego. Zarządzanie całym systemem jest prowadzone przez specjalny program pracujący pod systemem WINDOWS.
 

 
 
System Europejski   System z Dolną klamką
 
.